The Last Palace

Tak…týmto uzavieram moje putovanie po soulských palácoch…Navštívila som už všetkých 5 a vlastne asi väčšinu najznámejšieho historična, ktoré sa dá v Soule pozerať. Na mojom zozname miest, ktoré chcem navštíviť tak zostávajú už iba múzeá, parky a kaviarne.

Palác Gyeonghuigung, ktorý sme navštívili v nedeľu nebol ničím zvláštny… vlastne iba zvláštnou zeminou, ktorú si Aďa musia dať na záhradu a čudnými skalami, kvôli ktorým vlastne palác stojí tam, kde stojí.

image

image

image

image

image

image

Po paláci sme skočili do historického múzea, ktoré je ale dooosť obrovské, takže sme si pozreli len noobodé dejiny a plánujeme návrat keď bude chladnejšie.

image

image

image

image

image

image

image

image

Včera (pondelok) sme mali prvú časť polročného testu z kórejčiny- speaking. Mali sme za úlohu predviesť dva mini rozhovory…takže cajk. V stredu časť II. – čítanie, písanie, počúvanie…takže držte palce.

Inak s hrôzou zisťujeme, že nám ostáva len pár posledných týždňov a v škole toho chcú nejak moc (na naše pomery) a dúfame, že toho stihneme ešte čo najviac. Vo štvrtok sa napríklad chystáme do Seoul Forest a cez víkend do Hello Kitty Cafe a na Lantern Fest. Takže sa ešte máte na aké fotky tešiť 🙂

Pekný utorok

XOXO

Nat

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s