N Seoul Tower

Náš piatok sa niesol v znamení návštevy N Seoul Tower – vyhliadkovej veže u nás v Soule. Ne tento výlet som sa dosť tešila, pretože vyhliadky ma bavia rozhodne viac ako behanie po palácoch. Okrem toho sme sa chceli odviezť lanovkou a to je ešte lepšie.

Lanovkou sme nakoniec nešli, pretože návšteva turistického miesta počas najväčších sviatkov je dosť naprd 😀 Na lanovku čakalo asi štyrilión ľudí, tak sme si povedali, že kilometer po schodoch dáme v pohode. Až tak v pohode to v tunajšom vlhkom prostredí nebolo, ale dalo sa to 😀

Pod vežou nás dokonca čakalo nejaké kultúrne vystúpenie a rada na lístky 😀 Bohužial so mnou nikto nechcel ísť do múzea medvedíkov ( L fňuk), takže sme si kúpili len vyhliadkový lístok. Ale po čakacej dobe tam, by som asi už múzeum nezvládla- na vežu sme čakali hodinu!!! Krása…No stálo to za to J. Soul na dlani, veľké lízatko, nákup prvých suvenírov…A keďže sme chceli vidieť aj nočné mesto, rozhodli sme sa počkať do zotmenia a užiť si aj tento pohľad. Po skúsenosti z New Yorku mám totiž pocit, že mestá sú krajšie keď v noci svietia. Takže sme urobili kopec fotiek, pešo sa vrátili do mesta, zašli na burger do Mekáča a deň zakončili u chalanov na streche so Soju s colou.

image

image

image

image

image

image

image

image

image

Dnes som sa neviem prečo zúčastnila minituristiky v prírode (???!!!), takže sa aj počas mojich školských povinností tešte na článok.

XOXO

Nat

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s