Kórea- deň III.

Včera ráno sme sa po prvý krát stretli s tvrdou realitou povinnej školskej dochádzky- ranným vstávaním. Budík o 7 30 AM, sprcha, meeting s Apple- let´s go to the orientation. Bolo hlúpe myslieť si, že Soul je rovinatý- NIE JE!!! Naša škola je veľmi inteligentne vystavané na teréne hore kopec-dole kopec-megahorekopec-…príjemná rozcvička.

image

Výhľad zo školy 🙂

image

A keďže Hanyang je len o kúsok horšia ako FMK, pri príchode nás čakal snack v podobe neuveriteľného počtu kórejských keksíkov, tyčiniek, cookies, coly, mlieka,…ňamka. No ale keďže sme prišli študovať a nie jesť (gympel storka: prišli ste sa lyžovať a nie sprchovať). Po výdatnom snacku nasledovali dva bloky „prednášok“ o studiu, studiu, studiu, bla bla bla…všetko si pamätáme 😀 Cez prestávku nám dokonca ZADARMO rozdávali kórejské simky aj s kreditom (ako správna Slovenka som sa postavila do radu 3x- šak zadarmo, nie :D). Potom sme sa prihlásili do nejakých študentských klubov, takže odvčera som členkov kórejskej global študentskej únie a H.A.I.V (asi)…uvidíme…

image

image

Každopádne, po týchto nudných povinnostiach nás čakalo ďalšie super prekvapko- PIZZA! A zasa zadarmo 😀 Toto miesto je raj pre všetkých slovákov 😀 No ale dosť bolo vtipov, späť k vážnym veciam. Po orientation sme si urobili manšiu prehliadku kampusu, ktorý je inak pre nás OBROVSKÝ! Asi sme vyzerali stratene, pretože sa k nám pripojili nejaký Kórejci a doviedli nás do všetkých troch budov, kde sme potrebovali ísť.

image

image

image

image

Nasledoval krátky spánok, sprcha a…PARTY!!! Naša prvá kórejská! A že za to stála! Párty začínala o 9 PM, a keďže sme dorazili o chlp neskôr (asi o pol 10 :D), pred klubom stála už obrovská rada ľudí…ale smäd nepustí a o pár minút sme už za 15 000 wonov dostávali čiernu pásku All you can drink. Podľa toho, ako to v bare vyzeralo som to tipla na 2 drinky a koniec, no our guys zaujali strategickú pozíciu pri bare a drinky sa len liali (v klube bolo asi 800 ľudí a 3 barmani 😀 takže keď sme si objednali drink, mali sme sa postaviť na koniec radu…no my sme sa postavili na bok baru aaa striedali sa v objednávaní :D- vychcaní Čechoslováci :D).

image

 http://koreandiariesbynat.tumblr.com/post/59840673620/viac-fotiek-po-rozkliknuti-prva-korejska-party

PARTY

PARTY

PARTY

Domov sme museli ísť taxíkom, keďže metro premáva len do 1 AM (!!!), no cesta stála za to. Za 4 000 wonov/osoba (cca €2,80) sme išli asi 15 minút, na zadnom sedadle si urobili party a taxikár nám pustil spešl pesničku. Spať sme šli asi o 5 30 AM…a spali do 12 AM…pretože sme sa s Aďkou tešili na SHOPPING o ktorom sa ale dočítate až nabudúce J. So, stay turned J

XOXO

Nat

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s